Pozycjonowanie

Pozycjonowanie Forslash
Pokażemy Cię innym

Nie ograniczaj się tylko do uruchomienia strony internetowej. Pomożemy Ci zdobyć wyższą pozycję abyś mógł dotrzeć do potencjalnych klientów.

Monitor

Czym jest SEO?

Search Engine Optimization. Oznacza optymalizację strony www pod kątem wyszukiwarek internetowych, co przekłada się na poprawę widoczności witryny w rezultatach wyszukiwania. SEO to działania mające na celu pozycjonowanie stron internetowych. Im wyższa pozycja witryny w wynikach wyszukiwania, tym więcej osób do niej dociera. Efektem jest zwiększenie ilości odwiedzin strony, a dzięki temu wzrasta szansa na zainteresowanie nowych użytkowników, którzy mogą stać się klientami danej firmy lub marki.

Po co firmie pozycjonowanie?

Wysoka pozycja strony w Google to obecnie jedna z najbardziej efektywnych form promocji w Internecie. Olbrzymi zasięg jaki posiada wyszukiwarka Google, pozwala dotrzeć do ogromnej rzeszy potencjalnych klientów. To miedzy innymi właśnie pozycja w wyszukiwarce daje ogromną szansą na zaistnieje i rozwój dla małych i średnich firm.

Ile to kosztuje?

Istotną kwestią są oczywiście koszty pozycjonowania strony. Nie da się jednoznacznie i ogólnie określić ile kosztuję pozycjonowanie – nie ma czegoś takiego jak cennik pozycjonowania. Wycena usługi pozycjonowania w większości agencji SEO jest przygotowywana indywidualnie i zależeć może miedzy innymi od:

  • branży w której działa firma;
  • skali/zasięgu pozycjonowania;
  • budowy strony/sklepu;
  • wcześniejszych działaniach SEO.

Szansa na rozwój

W dobie Internetu, gdy duża część naszego społeczeństwa robi zakupy online czy poszukuję fachowców i specjalistów w sieci, pozycjonowanie stron jest niewątpliwie jedną z najbardziej dostępnych form promocji dla każdej firmy. Warto to wykorzystać i zacząć promować swój biznes w wyszukiwarce Google.

Sprawdź ile będzie kosztował Twój projekt

Wyliczona kwota jest przybliżoną ceną za realizację