Strony Internetowe

Strona wizytówkowa, One page może sklep albo portfolio? Wszystko do zrobienia

Nasze projekty opieramy na popularnym framework-u jakim jest Bootstrap lub na CMS-ie WordPress. Dla bardziej wymagających używamy czystego języka HTML i CSS pomagając sobie w niektórych przypadkach kodem JavaScript i PHP. Takie projekty tworzymy przy użyciu narzędzi firmy Adobe aby cały kod był prosty i czytelny.

strony internetowe macbook

Strona oparta na WordPress-ie?

WordPress jest najpopularniejszym systemem CMS i korzysta z niego prawdopodobnie 25% stron na świecie. System jest bardzo prosty i bardzo dużo oferuje. Należy jednak pamietać, że to najpopularniejszy sytem i mogą się z tym wiązać liczne ataki lub włamania. Na szczęście istnieje wiele sposobów dodatkowego zabezpieczenia strony, które wykorzystujemy.

Przy wyborze sposobu realizacji należy pamiętać, że projekt oparty na WordPress-ie będzie wymagał mniejszego nakładu pracy niż projekt napisany czystym kodem co jest równoznaczne z niższymi kosztami wykonania.

Nie wiesz co wybrać?

Jeżeli nadal nie wiesz jak zrealizowany powinien być Twój projekt zachęcamy do kontaktu na biuro@forslash.com. Napewno omówimy i pomożemy wybrać sposób realizacji.

Sprawdź ile będzie kosztował Twój projekt

Wyliczona kwota jest przybliżoną ceną za realizację