Strony internetowe

Strony internetowe Forslash
Tak łatwo zrobić. Tak fajnie mieć.

Zamów stronę internetową, która będzie reprezentować Twoją firmę lub coś innego. Zadbaj razem z Forslash o Twój wizerunek abyś mógł się zaprezentowac z jak najlepszej strony.

Monitor

Strony internetowe oparte na WordPress-ie?

WordPress jest najpopularniejszym systemem CMS i korzysta z niego prawdopodobnie 25% stron na świecie. System jest bardzo prosty i bardzo dużo oferuje. Należy jednak pamietać, że to najpopularniejszy sytem i strony internetowe oparte na nim mogą być podatne na ataki lub włamania. Na szczęście istnieje wiele sposobów dodatkowego zabezpieczenia strony, które wykorzystujemy.

Przy wyborze sposobu realizacji należy pamiętać, że projekt oparty na WordPress-ie będzie wymagał mniejszego nakładu pracy niż projekt napisany czystym kodem co jest równoznaczne z niższymi kosztami wykonania.

Monitor

Certyfikat SSL w standardzie

Każda tworzona przez nas strona jest zabezpieczona certyfikatem SSL z gwarancją na minimum 10 000 USD.

Szyfrowane strony internetowe cieszą się większym zaufaniem odbiorców. To kolejny sposób aby podkreślić swoją markę – zielone pole koło adresu w Chrome. Oprócz zalet ze strony marketingowej przesyłane przez Twoją stronę dane chociażby takie jak w formularzu kontaktowym, są bezpieczne. Bez certyfikatu przeglądarki oznaczą Twoją stronę jako niebezpieczną. W teorii brak SSL utrudnia pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.

Nie wiesz co wybrać?

Jeżeli nadal nie wiesz jak zrealizowany powinien być Twój projekt zachęcamy do kontaktu na biuro@forslash.com. Napewno to omówimy i pomożemy wybrać sposób realizacji.

Sprawdź ile będzie kosztował Twój projekt

Wyliczona kwota jest przybliżoną ceną za realizację